הכבש והאריה / עולם חדש
תגובות להכבש והאריה:

 1. גם אגו וכמובן אוטוסוגסטיביות...
  מאת: כתווה
  25 באפריל , 2010

  האדם מתחיל להאמין בהבלי פיו כאשר האגו שלו נפוח.

  תגובה חדשה |

  • לא ברור
   מאת: עולם חדש
   26 באפריל , 2016

   לא כל כך הבנתי את ההקשר של של התגובה למאמר.
   אם יש רצון להבהיר, אז בבקשה
   הדס - שירות לקוחות עולם חדש

   תגובה חדשה |

 2. קבצנים ועוני
  מאת: הגר
  22 במרץ, 2010

  את מי זה משרת שיש קבצנים, חולים וחלשים?
  אומר לך את מי זה משרת - את החזקים - שימשיכו להתחזק על חשבון אחרים... ללא החלש - החזק לא היה מתקיים, ללא הכבשה - האריה היה נותר רעב. ספרות הניו אייג' בימינו מספרת על שפע בלתי נדלה, שיש מספיק לכולם. בולשיט. יש מקצה מסוימת של אנרגיה ויש חלוקה. כרגע החלוקה היא כזאת שכחמישה אחוז מהאנשים בעולם מחזיקים בכ90 אחוז מההון/אנרגיה. המאמר שלך נחמד, ואני יכולה להתחקות אחר כוונתך בו, אך לדעתי צריך לשפרו ולחשוב קצת יותר לעומק אודות הדרך בה יובן על ידי אחרים.
  כתל אביבית, אני יכולה להזדהות עם ההתנגדות לקבצנים, לא עוברות שלוש דקות ברחוב התל אביבי בלי שאיזה שיכור/נרקומנית או סתם אחד יקפוץ עלייך ויבקש כסף. חלקם מגעילים ממש. אחת קיללה אותי כי נתתי לה רק שני שקל. אך מכאן ועד מסקנות מרחיקות לכת המצביעות על אי מתן צדקה כדבר הנכון- הדרך ארוכה ומפותלת, וזה המשתמע ממאמרך.
  העולם עמוס חולי, כאב, צער, סבל, עוני, בורות וחושך - כי זהו קילקולו. כי זוהי רמת ההתפתחות של בוראו במימד הזה. ואין פואנטה. אין משפט סיום. אין חוקים של נכון ולא נכון.
  אם תפגוש קבצן חביב - תן לו שקל-שניים. קטן עלייך.

  תגובה חדשה |

  • לאן מופנה הכוח
   מאת: עולם חדש
   26 באפריל , 2016

   שלום הגר,
   הנקודה המרכזית של המאמר נוגעת בכוח שאנחנו נותנים לדברים להתקיים בעולמו. כאשר אנחנו משלמים מכיסנו, אנחנו נותנים אנרגיה למציאות מסויימת להתקיים, וכך אנחנו בוראים את המציאות במו ידינו - רבות מציאות שאנחנו לא אוהבים לחיות בתוכה.

   אכן האנושות נמצאת בבורות אדירה וחושך, וגם קשה לראות סימנים לשינוי חיובי, אך אם ניתן דעתנו על כוח היצירה שלנו בעולם, אני מניח שזאת תהיה התחלה חשובה ליצירת העולם בו אנחנו משתוקקים לחיות

   ימים טובים
   הדס - שירות לקוחות עולם חדש

   תגובה חדשה |

1

כתוב הערה חדשה:
שם:*
דואר אלקטרוני:*
נושא / כותרת:*
תוכן:
הקש בשדה הטקסט את רצף האותיות המופיע למטה: