דף הבית >> מאמרים >> שונים >> מסע בעקבות הכאב

מסע בעקבות הכאב / גליה וירט
תגובות למסע בעקבות הכאב:

 1. במקרה או שלא במקרה
  מאת: גליה
  21 בדצמבר, 2017

  חבל שאין לך איזו פיסת מידע שתוכל לגלות את האמת....אולי ואם כן אף פעם לא מאוחר מידי....

  תגובה חדשה |

 2. הייתי שם
  מאת: אמנון
  13 ביוני, 2017

  מרגש. הייתי שם. שיזואוקה היתה 'העיר שלי'.
  זה היה ב-92'. בתחילה התמקמתי בשימיזו, עיר קטנה ליד. שיזואוקה היתה ידועה כ'עיר שרופה', כלומר שמחלקת ההגירה קפדנית שם, ולכן היתה ריקה. בשלב מסוים אזרתי אומץ ופתחתי בסטה במרכז המסחרי השוקק. להפתעתי איש לא הפריע לי. התמקמתי בה דרך קבע, ישראלי בודד בעיר ענקית, זה כמו זכיה בפיס. שכרתי דירה, חלק מהזמן עם בת זוג וכשהיא נסעה נשארתי לבד. באחד הימים אבי אוזן הגיע. היכרתי אותו קודם בגסט האוז בטוקיו, ו'הרשיתי' לו לעבוד איתי בעיר. כמובן בפינות שוליות. כשהוא היה לבד הוא לא העיז להרים ראש, רק עשה הרבה רעש. היה טיפוס מצחיק. אבל מתישהו הגיע חבר שלו מקרית גת, אשר אחד, ואז כבר ידעתי שאני על זמן שאול שם. אשר היה כמו המנהיג הרוחני שלו. לאט לאט התחילו לאיים עלי, אבל תמיד בנימה צדקנית ובתרוצים מצטדקים. באיזו פעם זה גם התפתח לתגרת ידיים, ואבי אפילו הרים עלי יד. הייתי די חסר אונים, לבד מולם בסוף העולם. קיוויתי לפגוש אותו במקום אחר ביום מן הימים ולסגור חשבון. גם שדדו ממני את הסחורה מתישהו, כולה או חלקה. אני לא זוכר באילו נסיבות. 25 שנה. ערב אחד באתי לפינה המרכזית שלי ואבי עמד שם ומכר את הסחורה שלי. ואפילו אז היתמם, כאילו מה קרה.
  היתה גם בחורה, רחלי אם אני לא טועה. ארחתי אותה בדירה שלי, באדיבות לשמה. אחר כך התחברה אליהם וכשטסתי לתעולם חדשד ובחזרה כדי להאריך ויזה היא הובילה אותם לדירה ופרצו אליה. אבל צפיתי את זה קודם וארזתי את כל הסחורה בוואן והחבאתי אותו.
  בסופו של דבר כשממילא הגיע הזמן שלי לנסוע עזבתי. היו לי תוכניות לפרוץ קודם לדירה שלהם ולשרוף להם את כל הסחורה. היה להם גג פתוח. אבל לא יצא לפועל.
  כששמעתי על המקרה של גלעד היה לי די ברור שאבי מאחורי זה. לא כל אחד יכול לרצוח סתם כך, בטח לא עבריין רציני עם כבוד. אבי היה אפס קטן ומתלהם. אחר כך שמעתי שהוא חזר בתשובה אז בכלל לא היה לי ספק. כשקראתי קצת על גלעד וראיתי את התמונה שלו בא לי להתפוצץ. הניגודיות המשוועת בינהם. זה בחור צעיר, יפה, מלח הארץ, בן מכמורת, וזה.. אבי אוזן.
  עצוב ומקומם.

  תגובה חדשה |

 3. כואב כואב
  מאת: כואב
  14 באפריל , 2010


  ומי ייתן והאשמים יבואו על עונשם.
  וענישתם תהא חשופה לעיני כל.

  מנוחתו של גלעד תהא עדן.

  תגובה חדשה |

1

כתוב הערה חדשה:
שם:*
דואר אלקטרוני:*
נושא / כותרת:*
תוכן:
הקש בשדה הטקסט את רצף האותיות המופיע למטה: